Скала-Подільська
загальноосвітня школа І-ІІст
Вітаємо Вас на офіційній веб-сторінці Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів!
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Головний розділ » Шкільний форум » Новини нашої школи (===Гарячі та свіжі завжди тут===)
Новини нашої школи
GansAlieN666Дата: Вівторок, 21.02.2012, 22:57:16 | Повідомлення # 1
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Шановні відвідувачі форуму, в даному розділі ви знайдете всі новини, що стосуються нашої школи!

 
GansAlieN666Дата: Неділя, 03.06.2012, 23:51:25 | Повідомлення # 31
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...

Кожен день у таборі – цікавий!

З 28 травня при школі почав працювати оздоровчий табір «Їжачок». Він складається з таких чотирьох загонів: «Промінчик», «Смайлик», «Цукерочка», «Веселка». За кожним загоном закріплено по два вихователі: «Промінчик» - Німець М.Ф., Сиротич Н.В., «Смайлик» - Гора М.М., Перепічка Л.С., «Цукерочка» - Сидоренко Н.В., Скорохід Г.Д., «Веселка» - Мудрик С.Я., Ундерко О.Л. Начальником табору є Мирончук О.О.
28 травня відбулася урочиста лінійка відкриття табору, на якій було оголошено розпорядок роботи, а також ознайомилися зі складом працюючих. В цей день всі були зацікавлені іграми на свіжому повітрі. Почули змістовний виступ медсестри Ковалишин А.В. про особисту гігієну.
Наступний день, 29 травня, був цікавий тим, що відбувалося розучування загонових пісень та речівок. Загони виготовляли емблеми. Після обідньої перерви переглядали фільм «У світі тварин».
30 травня відбулися спортивні змагання, вони проходили на шкільному стадіоні. Діти переживали за свої загони, показували і спритність, і розум, і кмітливість. Найкращими були старші учні загону «Веселка».
Найцікавішим був наступний день, коли було здійснено похід до місцевої фортеці. Учні йшли ще мало звіданими шляхами до призначеного пункту. По дорозі часто зупинялися для того , щоб послухати цікаву розповідь вчителя історії Ундерко О.Л. про славетні місця нашого селища. Діти не тільки довідалися про ще не відому їм інформацію, а й погралися, відпочили і, відвідавши фортецю та послухавши багато цікавого про цю пам’ятку, задоволені повернулися назад.
Всі з нетерпінням очікували 1 червня. Відомо, що це День захисту дітей. Загони поспішили до іншого закладу – Дитячого парку, де проводилося свято. Воно розпочалося з організаційного моменту, коли було оголошено принцип гри, яку запропонували дітям. Суть гри була в тому, що загони повинні були пройти десять зупинок, на яких відбувалися конкурси. За них діти отримували певні результати, а в кінці проводилися підсумки. За спритність, кмітливість, увагу, швидкість у грі нагороджувалися не тільки загони, а й окремі учасники. Ними були і художники, і юні кореспонденти: Федоришина Катерина, Вендін Владислав та ін. Ніхто не залишився ображеним, всі отримали солодкі сюрпризи.

 
GansAlieN666Дата: Субота, 09.06.2012, 17:39:43 | Повідомлення # 32
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Подорож у сиву давнину
5 червня учні 5,6,7-х класів нашої школи разом з вчителями Волощук Г.С., Ундерко О.Л. та Курек Т.Г. побували на цікавій екскурсії. Першим об’єктом поїздки було село Більче-Золоте, а точніше печера «Вертеба» в полі недалеко від самого села. Екскурсовод з Борщівського краєзнавчого музею пан Мирослав «переніс» нас на 6 тисяч років назад, в час, коли на землях України жили загадкові трипільці. Як відомо, вони були землеробами, жили на відкритій місцевості, любили сонце. Що їх заставило поселитися в сирій та холодній печері, і досі залишається загадкою. Можна припустити, що це була їхня схованка в разі небезпеки чи в часи похолодання. Мирослав нам розповів, за яких обставин була відкрита печера, де знаходяться експонати. Дуже прикро, що не український, а польський археологічний музей у Кракові відомий на весь світ якраз завдяки старожитностям з Більча. Ще ми зробили в селі невелику зупинку, щоб оглянути місцевий парк, де зберігся родинний гробовець князів Сапіг надзвичайної краси. Тут був похований власник села Леон Сапіга, завдяки старанням котрого у 1890-х рр. було проведено наймасштабніші розкопки у печері «Вертеба».
Далі наш шлях лежав до маленького села на березі Серету Монастирок. Історія нас завертає до тисячолітньої давнини. Тут у ІХ ст. монахами-відлюдниками було вирито печеру й побудований невеличкий скельний храм. Уже пізніше він розбудовується й перетворюється на Василіанський монастир, який проіснував до 1780-хх. У 2001 р. це намолене віками місце отримує друге відродження: сюди прийшов нести віру Христову монах-екзерцист Феодосій. З тих пір людський потік тут все більшає, адже виганяти злих духів в Україні можуть і беруться одиниці. Ще нас вразили чудові краєвиди, які відкриваються на річку Серет. Змученими, але задоволеними поверталися школярі в рідне селище.

Фотозвіт з місця події!
 
GansAlieN666Дата: Субота, 09.06.2012, 17:42:19 | Повідомлення # 33
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Омріяна мандрівка
6 червня учні 8 класу разом з учителями Перепічкою Л.С., Ундерко О.Л., Сиротич Н.В. та волонтером Адамом вирушили на екскурсію, про яку давно мріяли. Щоб оглянути пам’ятки, які знаходяться на території нашого району, вирішили здійснити мандрівку за маршрутом Скала-Подільська – Кривче – Гермаківка –Кудринці – Окопи – Скала-Подільська. Шлях був не простим, бо завадою були погодні умови та погані дороги. Але оптимістично настроєні та охочі до ознайомлення з невідомим, юні мандрівники, всупереч перешкодам, погодились на екскурсію.
Перша зупинка була в селі Кривче, де знаходиться замок на скелястому березі річки Циганки. Екскурсію проводила вчитель історії Ундерко О.Л. Вона розповіла про те, що замок є одним з найкращих в Галичині серед невеликих фортець. Свого часу він входив до смуги оборонних споруд на південному кордоні Речі Посполитої, які захищали наших предків від набігів кочовиків. Але не дивлячись на досконало вибране місце, фортецю неодноразово брали татари. У 1672 році замок було взято турками й тут побував султан Османської імперії, який повертався з Бучача, заключивши там дуже вигідний для себе мир про передачу Поділля від Польщі до Туреччини.
Зараз в Кривчі про замок нагадують дві вежі. Та з них, що розташована біля будинку культури (без даху) - шестигранна, чотириярусна. Перший ярус розташований нижче від сучасного рівня землі. У ньому є п'ять отворів розміром 20 на 20 см для ручної зброї. Біля східної стіни видно засипаний землею вхід до підземелля. Збереглися сходини, що вели через отвір у кам‘яному склепінні на другий ярус. Між другим і третім ярусами є кам‘яне перекриття. В окремих місцях на зовнішніх стінах вежі збереглася штукатурка.
Наступною зупинкою був Гермаківський дендропарк. Гуляючи стежинами парку, надзвичайно вразили різні породи дерев та інших рослин. Нині на його території росте понад 1500 різноманітних порід дерев та чагарників. Основну частину колекції становлять хвойні породи, представлені 200 видами, з них понад 20 видів і форм ялини, 34 — сосни, 32 — туї, кілька видів тсуги, кипарисовика, секвої. Росте тут сосна італійська, ялиця іспанська, тюльпанове дерево, пірамідальний кипарис, голубий каліфорнійський кипарис, псевдосуга зелена, тис, бархат японський та багато інших небачених раніше на Поділлі рослин. При дендропарку є оранжерея, де вирощують тропічні та субтропічні дерева, кактуси і трав’янисті рослини.
Найцікавішим і несподівано приємним враженням пройнялися всі від побаченого замку у селі Кудринці. Довідалися про те, що він був побудований з пісковика на початку XVII ст. польськими шляхтичами Гербуртами. І тут вдруге ми заглиблюємося в кінецьXVII ст., тобто в той час, коли наш край потрапив в склад Тереччини. Кудринецький замок поляки досить швидко собі повернули, а Кам’янець, який знаходиться за 25 км., треба було відвойовувати тривалою облогою. Цей замок якраз й брав участь у цій операції. У ХІХ ст. настали мирні часи. Нові власники Кудринець на подвір’ї замку побудували 6-кімнатний палац, перетворивши його на справжній музей. Там була багата картинна галерея, дорогі меблі, вишукані гобелени.Якимось чудом деякі з цих речей потрапили до обласного краєзнавчого музею (іспанський секретер, крісло, більше 20 картин) та розійшлися по львівських музеях.А у Кудринцях збереглися величні руїни, котрих ще ніколи не торкалася рука реставратора.До нашого часу збереглися південна, західна і північна стіни; частина об'єму південної п'ятигранної башти на висоту трьох ярусів; північно-західна шестигранна в плані триярусна башта; частина надбрамної башти. Всі башти мають прямокутні бійниці і кубла від балок між'ярусних перекриттів в кладці стін. Підземний хід, що починався у п‘ятигранній південній башті, зараз засипаний камінням і землею. Біля південної стіни простежується аркоподібний проріз. Це — невелика хвіртка, яку використовували для несподіваних нападів на ворога. Неглибока западина біля шестигранної вежі вказує на місце, де колись була криниця. Найбільша довжина замку всередині — 70 м., а ширина — 25 м. Стіни мають 1,5 м. в товщину.
Остання зупинка відбулася у селі Окопи. Процей населений пункт кажуть: "Місце, де півень на три держави співає". Мається на увазі місце розташування Окоп - стик трьох областей - Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької. А до 1939р. на цьому кусочку землі сходилися кордони трьох держав: СРСР, Польщі та Румунії, ще раніше, до 1914 р. - Російської імперії, Австро-Угорщини і боярської Румунії. Форт, відомий у польській науковій літературі як «Окопи Святої Трійці», був побудований у 1692 р. за рекордний термін – 6 тижнів. Створювали цю твердиню вся польська армія на чолі з коронним гетьманом Речі Посполитої Станіславом Яном Яблоновським для блокування доріг, що вели до захопленого тоді турками Кам'янця.
Збереглися також ще й інші пам’ятки – це дві брами: західна — Львівська і східна — Кам'янецька, залишки стіни дозорної вежі,костел.
Окремо треба сказати про неповторні краєвиди, заради яких ми витримали всі труднощі,адже якраз тут наш Збруч впадає у Дністер.
Надіємось, що цікаві історичні обєкти, прекрасні картини природи дали мандрівникам велике естетичне задоволення й натхнення побачити в майбутньому ще більше та довідатися про ще невідомі місця у рідному Поділлі!


Фоторепортаж!
 
GansAlieN666Дата: Понеділок, 11.06.2012, 12:45:44 | Повідомлення # 34
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Футбольний турнір
9-10 червня 2012 року в місті Борщів відбувся міжпарафіяльний футбольний турнір.
Участь у ньому брали команди з с. Гермаківки, с. Устя, смт. Скала-Подільськ та м. Борщева. Відрадно сказати про те, що в команді смт. Скала-Подільської були ряд учнів нашої школи: Сафроняк Ігор, Сафроняк Михайло, Ундерко Леонід, Гризак Володимир, Кучер Олександр, Горохлюк Володимир, СлотвІнський Андрій та Яремій Василь. Капітаном команди був учень нашої школи Ундерко Леонід.
Волею жеребу в перший день змагань зустрілися команди Борщева та Гермаківки, де перемогу здобули футболісти Борщева з рахунком 5:0. У наступному матчі зустрілися команди смт. Скала-Подільської та с. Устя, де перемогу святкували наші футболісти з рахунком 4:0. Наступного дня відбулися матчі за третє та перше місця. За третє місце боролись команди сіл Гермаківки та Устя. Перемогу одержали футболісти с. Гермаківки з рахунком 2:0.
У фінальному матчі за перемогу в турнірі зустрілися команди м. Борщева, та смт. Скала-Подільської. Гра проходила з перемінним успіхом. Футболісти нашої команди захопили ініціативу і вже на 11-й хвилині гри забили красень-гол! Не даючи отямитись від пропущеного гола, наші хлопці продовжували домінувати на полі та створили 8-10 небезпечних моментів. На 25-й хвилині гри забили другий гол. Після перерви Борщівська команда заволоділа територіальною перевагою, але гольових моментів не створила. Усі їх намагання завершувалися на підступах до штрафного майданчика нашої команди. Слід вказати на те, що на 51-й хвилині гри Борщівська команда мала можливість відквитати один м’яч. Але удар з 11 метрів(пенальті) у карколомному стрибку парирував наш воротар Яремій Василь. Цей момент став ключовим у грі. Після цього Борщівські футболісти зневірились у власних силах. Надалі гра проходила під диктовку нашої команди, яка створила кілька 100-відсоткових моментів біля воріт суперників, але, на жаль, не зуміла їх реалізувати. Гра так і закінчилась з рахунком 2:0 на користь команди смт. Скала-Подільської.
Після гри всі команди були нагороджені медалями за І, ІІ, ІІІ місця організатором турніру отцем Володимиром. Команда переможець отримала з рук Борщівського міського голови І. Башняка перехідний кубок.
Вітаємо команду переможця на чолі з отцем Василем Германюком та тренером Богданом Слотвінським та бажаємо подальших успіхів у захисті кубка наступного року та перемог у інших спортивних змаганнях!!!

Фотозвіт з місця події
 
GansAlieN666Дата: Неділя, 24.06.2012, 16:22:22 | Повідомлення # 35
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
23 червня 2012 року на стадіоні "Колос"
м.Бучача відбувся міжпарафіяльний футбольний турнір
за участю команд смт.Скали-Подільської, м.Борщовам.Бучача, с.Пиляви
У цьому турнірі за команду Скали-Подільської дебютували вихованці нашої школи Дубровка Петро та Гнатюк Віталій.
Жереб впав так, що у першій грі, наші хлопці зустрілися з командою міста Бучач. Вже на першій хвилині команда-суперник порушила правила в власному карному майданчику і суддя призначив одинадцятиметровий штрафний удар. Його реалізував, без шансів для воротаря, Слотвінський Андрій.
Подалі гра проходила під диктовку команди міста Бучач і у підсумку закінчилась з рахунком 6:1 на користь команди господаря.
У наступній грі команда Пиляви перемогла з рахунком 5:0 команду міста Борщева.
У грі за третє місце наші футболісти впевнено перемогли борщівських з рахунком 5:0.
Перемога міста Бучач у фіналі над Пилявою з рахунком 5:1 поставила крапку у турнірі.
Слід вказати і про те, що після завершення ігор проводилось нагородження команд та найкращих гравців. Кращим воротарем визнано футболіста нашої команди Яремія Василя.
Наснаги та успіхів і перемог у наступних матчах щиро бажає адміністрація сайту Скала-Подільської ЗОШ І-ІІст.

Переглянути фотографії!
 
GansAlieN666Дата: Неділя, 24.06.2012, 16:33:40 | Повідомлення # 36
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
14 червня у приміщенні школи відбувся звіт директора перед колективом школи, батьківським комітетом та громадскістю про проведену роботу у 2011-2012 навчальному році.
У своєму виступі, директор вказав про досягненя та наголосив на основні проблеми, які виникали протягом 2011-2012 навчального року, окреслив орієнтири на наступний навчальний рік.
У результаті таємного голосування
100% присутніх оцінили діяльність директора на «добре».

Повний текст можете переглянути на сайті школи.

Дивитись фотозвіт!
 
GansAlieN666Дата: Неділя, 24.06.2012, 16:38:42 | Повідомлення # 37
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Дорогі діти, шановні батьки!
Тепло і сердечно вітаємо Вас зі св’ятом
врученням першого важливого у вашому житті документа – свідоцтва про базову загальну середню освіту.

В добру путь, успіхів, здійснення усіх задумів.
Хай щасливим для Вас буде шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі!
Щасливої та щедрої долі у житті Вам, дорогі випускники!


Переглянути фото!
 
GansAlieN666Дата: Вівторок, 07.08.2012, 16:13:48 | Повідомлення # 38
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Нещодавно учениця нашої школи Кустіцька Валерія повернулася із фінального етапу міжнародного телевізійного конкурсу «Южный Експресс» . Де здобула перше місце у номінації «інструментальний жанр». Кожного року організатори конкурсу приймають біля 300 учасників із України , Росії , Білорусії та Китаю . Досить солідним було і журі конкурсу серед яких : Олександр Олійник -- заслужений артист України , професор , проректор Одеської Національної Музичної Академії ,Вероніка Сахарова — професор кафедри Білоруської Національної Музичної Академії ,Зиновій Буркацький — професор кафедри естрадних і духових інструментів Одеської Національної Музичної Академії та інші. До речі, після фіналу конкурсу Валерію запросили у турне країнами Європи .А саме в Угорщину (м. Будапешт) , Німеччину (м. Мюнхен) , Францію(м. Париж) та Польщу. Та це для неї не є вперше , так як перед конкурсом у м. Ялті вона уже побувала у Європі. Відвідавши чудові міста Сіндішов , Велічко та Краків. Перший її концерт у Польщі відбувся у копальні солі на глибині 135 м під землею . Це був українсько - польський бал з нагоди закриття Євро 2012 ,де вона познайомилась із Генеральним Консулом Польщі в Україні . Наступний концерт був у Сіндішові на честь дня міста. На наступний день вся група поїхала на екскурсію по м . Кракові де відвідали могилу українського письменника Богдана Лепкого , Вавельський замок (резиденція польських королів) а також побували на центральній площі Кракова.
Отже канікули пройшли не дарма.


Коротенький фотозвіт!

 
GansAlieN666Дата: Вівторок, 14.08.2012, 21:17:32 | Повідомлення # 39
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Сьогодні, на жаль, вже стало нормою, коли молодь обирає не спорт та здоровий спосіб життя, а горілку та цигарки!
І це вже проблема не тільки особистості, що веде аморальний стиль життя -- це проблема цілої нації! Досить вийти ввечері на вулицю, і ви неодмінно помітите, як згасає в сигаретних недопалках цвіт нашого народу -- молодь! Звісно не всі так чинять: є ті, що цілком байдужі як до свого здоров’я так і до здоров’я оточуючих.
Але існує і третя група людей, котрі вирішили покращити свій стан за допомогою спорту.
Більшість з них є учнями нашої школи.
Саме про них наш коротенький відеозвіт...


Всім бажаючим долучитись телефонувати за номером
096-150-54-13 (Міша)
 
GansAlieN666Дата: Середа, 15.08.2012, 12:20:23 | Повідомлення # 40
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...

Необхідно зробити свій вибір!


Це не одноразова акція -- хлопці регулярно працюють на громадських засадах!
Владні структури можуть висловити подяку хлопцям та їх керівнику
за номером телефону
096-150-54-13 (Міша)
 
Форум » Головний розділ » Шкільний форум » Новини нашої школи (===Гарячі та свіжі завжди тут===)
Пошук:

Відеозйомка важливих подій Вашого життя! Проведення дротового/бездротового інтернету в межах військового містечка! 098-061-59-86 /Сергій/___Фото та відеозйомка незабутніх моментів Вашого життя! Продаж комп’ютерів та комплектуючих до них! 096-386-53-92 /Олександр/___Встановлення та налаштування супутникового обладнання для телебачення! Продаж імпортної техніки для дому з Німеччини! Запчастини для старенького комп’ютера: HDD 40Gb, HDD 60Gb, HDD 80Gb, Видеокарти AGP, CD-RW, DVD-R/RW, Pinnacle Systems, блоки живлення, материнські плати, рідкокристалічні монітори, клавіатури, мишки, веб-камери та ін. 067-811-09-06 /Роман/____Тут могла бути Ваша реклама 067-111-66-95___
Copyright GansAlieN666 © 2012-2019