Скала-Подільська
загальноосвітня школа І-ІІст
Вітаємо Вас на офіційній веб-сторінці Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів!
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Головний розділ » Шкільний форум » Новини нашої школи (===Гарячі та свіжі завжди тут===)
Новини нашої школи
GansAlieN666Дата: Вівторок, 21.02.2012, 22:57:16 | Повідомлення # 1
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Шановні відвідувачі форуму, в даному розділі ви знайдете всі новини, що стосуються нашої школи!

 
GansAlieN666Дата: Субота, 07.04.2012, 22:26:43 | Повідомлення # 21
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
6 квітня 2012 року міністром освіти та науки , молоді та спорту України видано наказ про визначення переможців ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Приємно, що переможцем у номінації "історія України і державотворення" від Тернопільської області є учениця нашої школи - дев'ятикласниця Дякун Юлія. Нею та науковим керівником вчителем історії Ундерко О.Л. було обрано для даного конкурсу тему - «Громадські, наукові та родинні зв'язки Михайла Грушевського зі Скалою-Подільською». При написанні роботи віднайдено унікальні , рідкісні матеріали з Київського та Львівського музеїв Михайла Грушевського, використано краєзнавчий матеріал щодо проживання в Скалі родичів Видатного Українця - родини пароха місцевої церкви отця Олександра Левицького. Учениця сама відчувала всю глибину даного фактичного матеріалу, тому й не дивно, що тема та робота в Києві були вибрані серед усіх надісланих робіт від нашої області найкращою. За традицією нагородження переможців відбувається в урочистій обстановці на Чернечій горі в Каневі . на могилі Шевченка.
Чекаємо запрошення на нагородження й радіємо перемозі!

Переглянте офіційний документ.
 
NashDmutrovuchДата: Понеділок, 09.04.2012, 14:52:58 | Повідомлення # 22
Помітний і відомий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Статус: Немає зараз тут...
Дев’ятого квітня 2012 року в нашій школі відбувся майстер-клас з виготовлення Великодніх писанок, який проводила Харатін Ірина Олексіївна. Учні школи розглянули виставку майстра народних художніх промислів та написали власну писанку.
Найкращі писанки створили: Прокоп’юк Софія, Фенцик Христина, Антонюк Андрій.

Пишіть з нами писанки!Щасливого Великодня!

 
NashDmutrovuchДата: Четвер, 12.04.2012, 14:04:25 | Повідомлення # 23
Помітний і відомий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Статус: Немає зараз тут...
12 квітня шкільний колектив нашого навчального закладу проводив благоустрій Скала-Подільського парку. Учні 5-8 класів активно працювали, прибираючи територію та визбируючи сміття.
На власні очі побачивши результат бездумно проведення дозвілля, прибираючи залишки веселих пікніків – пляшки, одноразовий посуд, папери, та інше – учні задумались, і, надіємось, зробили висновок про доцільне використання навколишнього середовища та вміння вести себе в природі.
Тому бережіть легені нашого селища – місцевий парк!
І, будь ласка, не смітіть!

 
NashDmutrovuchДата: Вівторок, 17.04.2012, 20:18:15 | Повідомлення # 24
Помітний і відомий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Статус: Немає зараз тут...
Міносвіти схвалило типові навчальні плани для основної школи
З 2013/2014 навчального року учні 5-х класів почнуть вивчати другу іноземну мову та інформатику
Розпочинаємо опитування на тему: ,, Яку іноземну мову я хочу вивчати? ’’
Прикріплення: novi_plan.doc(40.5 Kb)
 
NashDmutrovuchДата: Понеділок, 23.04.2012, 14:18:32 | Повідомлення # 25
Помітний і відомий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Статус: Немає зараз тут...
«Майбутнє лісу в твоїх руках»

Під таким гаслом тривала щорічна акція по всіх регіонах України та в нашому Борщівському районі. Її метою є поширення знань про ліси та їх існування на планеті , виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, можливість взяти участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення.
21 квітня – в День Довкілля, відбувся захід з весняної посадки лісу із залученням учнівської молоді 8-9 класів Скала – Подільської ЗОШ І-ІІст. У цей день школярі під керівнитством вчителя біології Водовіз Н.А. та педагога - організатора Мирончук О.О. при допомозі лісівників брали участь у створенні лісових насаджень в кількості
3600 шт. на землях площею 2,2га, які не придатні до сільського господарства Ніврянської, Мушкатівської та Турильченської сільських рад . Правильно садити сіянці сосни звичайної вчили: Онишко С.С. – лісничий Борщівського лісництва; Біячок Р.С., Серединський А.Г.- майстри лісу Борщівського лісництва. Вони також провели активну просвітницьку роботу щодо значимості лісових насаджень,необхідності їх збереження та примноження. Практичним аспектом акції було надання учням права власноруч створити певну ділянку майбутнього лісу,посадити саджанці лісових культур. Віримо, що такі заходи не лише збільшують площу лісів, але й підвищують екологічну свідомість та обізнаність про ліс і лісову галузь у нашого підростаючого покоління.
Не будьте байдужими до створення нових лісових насаджень району, приєднуйтесь до акції, посадіть дерево у себе в дворі, вулиці, місті.
Пам’ятайте – майбутнє лісу в наших руках!

 
FaLaM1Дата: Субота, 28.04.2012, 12:51:45 | Повідомлення # 26
Місцевий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Статус: Немає зараз тут...
В рамках Тижня безпеки життєдіяльності 28 квітня було проведено День цивільної оборони. Класні керівники та класоводи провели виховні бесіди з учнями по даній темі.
Сигнал пожежної тривоги вивів всіх учнів школи на подвір’я, де були проведені практичні заняття по гасінню пожеж водою та порошковим вогнегасником; тренування з протигазами.
Тиждень безпеки життєдіяльності завершився загальношкільною лінійкою, де були підведені підсумки проведеної роботи.

 
NashDmutrovuchДата: Четвер, 03.05.2012, 13:48:19 | Повідомлення # 27
Помітний і відомий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 160
Статус: Немає зараз тут...
Дорога до Шевченка

26-28 квітня учениця 9 класу Дякун Юлія та вчитель історії Ундерко О.Л. здійснили подорож до дорогих кожному українцеві місць – на легендарну Черкащину. Кожна назва міста, села, гори чи урочища –це вже легенда, історія. Чигирин, Суботів, Холодний Яр, Канів, Чернеча Гора…
Прибувши до Черкас 27 квітня, ми вирішили самостійно у вільний для екскурсій час поїхати на Чигиринщину. Ми побували в самому Чигирині, в столиці козацької України часів гетьманів Хмельницького, Виговського, Тетері й Дорошенка. Зараз тут функціонує заповідник «Чигирин». Ще ми піднялися на гору, де знаходяться рештки чигиринської фортеці і є великий монументальний пам’ятник Богдану Хмельницькому. По дорозі назад ми зупинилися у Суботові, котрий був приватною резиденцією родини Хмельницьких і де є Іллінська церква, в котрій був похований сам Богдан.
28 квітня делегації з усіх областей України організовано повезли до Канева на церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Традиційно це дійство відбувається біля святої могили – біля місця поховання Великого Генія нашого народу Тараса Шевченка. Там Юлії було вручено Диплом Переможця, цінний подарунок та книги. Про вчителя теж не забули. Але найприємнішим даром була книга, складена з уривків усіх переможців цьогорічного конкурсу. А серед них була й наша робота «Громадські, наукові та родинні зв’язки Михайла Грушевського зі Скалою-Подільською». Після офіційної частини нам провели екскурсію заповідником. Особливо нас вразив сам музей Шевченка, його величність, наповнюваність, сучасна інформаційно-комунікативна оснащеність.

Втомленими, але щасливими й задоволеними ми поверталися додому, окрилені тим, що нас оцінили, на нашу роботу звернули увагу. Це, звичайно, додасть наснаги до подальшої науково-дослідницької роботи і вчителеві, і учениці.
О.Л.Ундерко

[b]
 
GansAlieN666Дата: Середа, 09.05.2012, 14:16:20 | Повідомлення # 28
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
Ми вже 67 років живемо під мирним, світлим небом, дякуючи мужності і героїзму наших ветеранів, які в суворих випробуваннях та стражданнях здобули нам перемогу над страшним ворогом – фашизмом. Іноді ловимо себе на тому, що «А не приведи Господи», інакше… Тому низько вклонімося ветеранам, за те що вистояли, перемогли чорну фашистську нечисть.
Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, біль та горе учасників воєнних подій. З чоловіків 1922-1923 років народження в горнилі війни живими залишилось лише три відсотки. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незагоєною раною, жахливим шрамом нашої пам'яті.
Схилімо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє відійшовши у вічність.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях. Ми не маємо права не пам'ятати героїв Курської дуги і Сталінграду, Москви і Києва, визволителів нашого селища.
Довгих 1418 днів і ночей Великої Вітчизняної війни щодоби гинуло 20 тис. людей. Страшна війна забрала життя кожного четвертого білоруса, кожного п’ятого українця.
З кожним роком ще більш важливішими стають для нас будь-яка подробиця, кожна мить, кожна риса титанічної битви нашого народу за свободу. Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників Вітчизни, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненого.
Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші діди і прадіди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.
Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям! 
FaLaM1Дата: Середа, 16.05.2012, 14:15:22 | Повідомлення # 29
Місцевий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Статус: Немає зараз тут...
10 травня в першому класі відбулося свято “Прощавай, Букварику”. Учні розповідали вірші про кожну букву, висловили подяку вчительці. Незабули діти про своїх батьків. Пісні і слова подяки прозвучали матерям.
Випускникам 1 класу директор школи Ющишин О.Д. вручив дипломи про завершення першого класу. На святі виступила Бугера Л.Р. (бібліотека школи), яка запропонувала дітям цікаві конкурси, а організатор школи Мирончук О.О. подякувала дітям і вчителям за цікаве свято.
 
GansAlieN666Дата: П’ятниця, 25.05.2012, 21:54:15 | Повідомлення # 30
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...

Свято останнього дзвоника – радісне свято!
25 травня для всієї шкільної родини радісно пролунав останній дзвоник.
На свято були запрошені селищний голова Черепій Л.Й. , отці місцевих церков Ілля Негір та Василь Германюк, методист райметодкабінету Водовіз Н.А., директор БРЦССДСМ Стягар І.В., ветеран школи Боброва О.А., які сказали багато теплих слів школярам та вчителям. Було вручено велика кількість дипломів різних ступенів з грошовими винагородами переможцям олімпіад та конкурсів Відрадно, що наша школа зайняла І місце в районному рейтингу серед усіх шкіл Борщівщини.
Але найтепліші слова пролунали для випусників, адже для них цей дзвоник останній у стінах рідної школи.
Ось срібний голос дзвоника лунає,
Випускників останній дзвоник кличе раз,
В однім пориві всі серця єднає.
Щасливо друзі, всім у добрий час! 
Форум » Головний розділ » Шкільний форум » Новини нашої школи (===Гарячі та свіжі завжди тут===)
Пошук:

Відеозйомка важливих подій Вашого життя! Проведення дротового/бездротового інтернету в межах військового містечка! 098-061-59-86 /Сергій/___Фото та відеозйомка незабутніх моментів Вашого життя! Продаж комп’ютерів та комплектуючих до них! 096-386-53-92 /Олександр/___Встановлення та налаштування супутникового обладнання для телебачення! Продаж імпортної техніки для дому з Німеччини! Запчастини для старенького комп’ютера: HDD 40Gb, HDD 60Gb, HDD 80Gb, Видеокарти AGP, CD-RW, DVD-R/RW, Pinnacle Systems, блоки живлення, материнські плати, рідкокристалічні монітори, клавіатури, мишки, веб-камери та ін. 067-811-09-06 /Роман/____Тут могла бути Ваша реклама 067-111-66-95___
Copyright GansAlieN666 © 2012-2019