Скала-Подільська
загальноосвітня школа І-ІІст
Вітаємо Вас на офіційній веб-сторінці Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів!
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Головний розділ » Шкільний форум » Суперечки (===Язикаті, балакучі, сварливі, неврівноважені--Вам сюди===)
Суперечки
GansAlieN666Дата: Понеділок, 13.02.2012, 16:30:56 | Повідомлення # 1
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Тут обговорюємо всі проблеми!

Насолоджуйте суперечкою -- в ній десь має бути істина happy

Тобто...

"Істина десь поруч" (с)Цілком таємно 1993-2002
 
GansAlieN666Дата: Четвер, 13.12.2012, 17:28:39 | Повідомлення # 2
742617000027
Група: Адміністратори
Повідомлень: 131
Статус: Немає зараз тут...
Нещодавно на сайті з’явилась новина про Софійку Фанок, яку всі жваво підтримували на голосуванні!
Проте, незабаром, незважаючи на очевидний успіх і цілковите лідерство нашої Софійки на сайті голосування з’явилось дивне повідомлення такого змісту:
"Дорогі учасники конкурсу «Ой, хто, хто Миколая любить»!
Наші адміністратори сайту виявили «накрутки» під час голосування. Йдеться про те, що одна і та ж особа голосувала за одного і того ж учасника декілька разів. Це чітко видно під час аналізу IP адрес тих, хто голосував.
Зважаючи на те, що такі ситуації ми виявили тільки у декількох учасників і задля справедливості щодо інших, усі голоси, які подано з порушенням правил конкурсу не зараховано.
Будьмо чесні і відповідальні перед Богом і людьми!
"
і лічильники було знижено в різних кількостях по відношенню до різних учасників (не будемо називати прізвища, бо діти не винні).
Як на додаток, автори цього " конкурсу" витерли правила, в існуванні яких ми ще й досі сумніваємось.
Давайте без зайвого запалу розберемось у заяві медіаресурсу УГКЦ:
1) "Наші адміністратори сайту виявили «накрутки» під час голосування" -- стало відомо з достовірних джерел, що деякі жителі нашої області , почали нечесну гру по накручуванні голосів, ще задовго до того, як у цьому звинуватили інших учасників.
2) "Йдеться про те, що одна і та ж особа голосувала за одного і того ж учасника декілька разів." -- адміністрація медіаресу не повинна впливати на результати голосування! Крім того в правилах, котрих вже намеє, нічого не сказано про те, що декілька користувачів виходять в Інтернет через один(!) модем і мають відповідно один ІР адрес на всіх 20-30 чоловік!
3) "Це чітко видно під час аналізу IP адрес тих, хто голосував. " -- ми теж віримо у Бога і Його справедливість, покажіть розгорнуте логування цього голосування!
4) "Зважаючи на те, що такі ситуації ми виявили тільки у декількох учасників і задля справедливості щодо інших, усі голоси, які подано з порушенням правил конкурсу не зараховано." -- цікаве пояснення того моменту, що голоси зняли у нерівномірній кількості!
5) "Будьмо чесні і відповідальні перед Богом і людьми!" -- справді?

Так от, підсумовуючи: Шановні- майте совість хоча би на рахунок дітей!


Всіх мешканців нашого містечка щиро просимо підтримати Софійку у голосуванні, та розповсюджувати посилання на голосування у різноманітних соцмережах: Вконтакті, Однокласники, Facebook, Google+

Кликніть сюди, щоб проголосувати!
 
Форум » Головний розділ » Шкільний форум » Суперечки (===Язикаті, балакучі, сварливі, неврівноважені--Вам сюди===)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Відеозйомка важливих подій Вашого життя! Проведення дротового/бездротового інтернету в межах військового містечка! 098-061-59-86 /Сергій/___Фото та відеозйомка незабутніх моментів Вашого життя! Продаж комп’ютерів та комплектуючих до них! 096-386-53-92 /Олександр/___Встановлення та налаштування супутникового обладнання для телебачення! Продаж імпортної техніки для дому з Німеччини! Запчастини для старенького комп’ютера: HDD 40Gb, HDD 60Gb, HDD 80Gb, Видеокарти AGP, CD-RW, DVD-R/RW, Pinnacle Systems, блоки живлення, материнські плати, рідкокристалічні монітори, клавіатури, мишки, веб-камери та ін. 067-811-09-06 /Роман/____Тут могла бути Ваша реклама 067-111-66-95___
Copyright GansAlieN666 © 2012-2019